projekty

Projekt domu „GIBASÓWKA”

CENA: od 489 000,ooPLN

Jest to niepodpiwniczony dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni każdego segmentu 145 m.kw. przeznaczony dla 3-5 osobowej rodziny. Budynek o nowoczesnej architekturze z idealnie zaprojektowanym rozkładzie pomieszczeń.Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią. Poprzez zastosowanie dużych okien dom jest bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym.

Na parterze zlokalizowano też małą łazienkę oraz garaż jednostanowiskowy. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Dodatkowym atutem jest oddzielna pralnia.


zobacz szczegóły

Projekt domu „LEŚNA”

CENA: od 484 000,00 PLN

dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej dla 3-5 osobowej rodziny o powierzchni uzytkowej od 110-150m2. Budynek o nowoczesnej architekturze z idealnie zaprojektowanym rozkładzie pomieszczeń . Poprzez zastosowanie dużych okien dom jest bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym i posiada widok na tereny objęte programem NATURA 2000.


zobacz szczegóły

Projekt domu „GEMINI”

CENA: od 542 000,00 PLN

Jest to niepodpiwniczony dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni każdego segmentu 150 m.kw. przeznaczony dla 3-5 osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią. Poprzez zastosowanie dużych okien dom jest bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym. Na parterze zlokalizowano też małą łazienkę oraz garaż jednostanowiskowy. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Dodatkowym atutem jest obszerny strych nie wliczony w powierzchnie domu.


zobacz szczegóły

Projekt domu „NOVA”

CENA: od 729 000,00 PLN

Jest to niepodpiwniczony dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie
bliźniaczej o powierzchni każdego segmentu 213 m.kw. przeznaczony dla
3-6 osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym
poprzez jadalnię z kuchnią. Poprzez zastosowanie dużych okien dom jest
bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym. Na parterze zlokalizowano
też małą łazienkę, pokój gabinetowy  oraz garaż dwustanowiskowy. Na
poddaszu znajdują się trzy sypialnie z garderobami oraz oraz dwie
łazienki. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania  obszernego strychu
nie wliczonego do powierzchnie domu


zobacz szczegóły