Opis

Opis osiedla

Kilka minut drogi z Poznania czy też Swarzędza w miejscowości Gruszczyn w otulinie lasów powstało budowane przez nas „NOWE OSIEDLE”. Na pięknie ukształtowanym przez naturę wzniesieniu o powierzchni 4,95 ha, z którego rozchodzi się widok na malowniczą okolicę wybudowaliśmy łącznie 51 domów jednorodzinnych ,wolnostojących o powierzchniach od 145 do 250m2.

Jednocześnie kilkaset metrów dalej na powierzchni 2,5 ha porośniętej laskiem brzozowym ukończyliśmy budowę „OSIEDLA LAUROWEGO”.

Zakończyliśmy również budowę „OSIEDLA GIBAŚÓWKA” przy ul.Katarzyńskiej 86 na którym znalazlło się 6 budynków w zabudowie bliźniaczej, razem 12 lokali.

Również zakończyła się budowa osiedla zamkniętego przy ul.Leśnej w Gruszczynie na którym znalazło się 12 luksusowych apartamentów z widokiem jezioro Swarzędzkie i stawy.

Latem 2017 roku ruszyła inwestycja budynku wielorodzinnego na ul.Źródlanej 15 w Poznaniu w prestiżowej dzielnicy jaka jest poznański Sołacz i planowane zakończenie grudzień 2018.

Pod koniec tego roku rusza nowa inwestycja jaką jest budynek wielorodzinny na poznańskim Łazarzu , a dokładniej ul.Łukaszewicza 37. Planowane zakończenie maj/czerwiec 2020.